Asubtella a krwawienie

Witam od 6 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne asubtella w tym cyklu nie wiem jakim cudem ale zapomniałam przyjąć w 4 dniu (przyjęłam) następnego dnia 2 oraz w 6 dniu brania (także wzięłam 2) ale 6 dnia brania tabletek współżyłam a siódmego czyli dzisiaj mam krwawienie co robić mój gin jest na urlopie

Witam serdecznie. Dwukrotne pominięcie tabletki mogło spowodować wahania hormonalne na tyle, że wywołały plamienie z odstawienia. Stwarza to ryzyko ciąży w związku z tym. Najlepszym postępowaniem byłoby zarzucie tabletki ''72h po'' stosunku.