Ataki epilepsji pomimo stosowania leków

witam serdecznie. moj syn 23 letni 5 lat temu mial pierwszy atak padaczki po wypiciu duzej dawki alkoholu-18 tka. mieszkamy w anglii a tu lekarze traktuja pacjentow przedmiotowo wiec duzo nie mozemy sie dowiedziec. syn mial wykonane EEG i TK-5 lat temu i na EEG wyszlo ze to epilepsja. podobno TK w porzadku. bierze lek o nazwie Kepra chyba 1000mg jezeli sie nie myle. bierze leki systematycznie nie pije nie pali zdrowo sie odzywia a jednak ataki wystepuja raz na rok do poltora. czy wyleczy sie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to związane z chorobą i niestety jest to norma. Atak raz na rok czy nawet nieco więcej oznacza że leki działają dobrze.