Epilepsja i stosowanie leków a odchudzanie?

Witam w styczniu urodziłam dziecko powróciła mi epilepsja pierwszy atak w marcu zaczęłam od leków normeg 250 a na dzień dzisiejszy jest normeg 750 dwa razy dziennie. Odkąd biorę normeg przytylam już 19 kg i nie mogę sobie poradzić z wagą bardzo mi to dokucza nie jem słodyczy dużo się ruszam . Mógłby mi ktoś doradzić jak schudnąć przy tych lekach? Czy tycie jest spowodowane złym doborem leku? Bo pojawiają się zasłabnięcia ale bez utraty przytomności. Pomocy

niektóre leki p/padaczkowe dają wzmożone łaknienie ale odstawiać ich nie można bez konsultacji z neurologiem