Ataki nagłego stresu przy nerwicy lękowej

witam cierpie na nerwica lekowa ostatnio mam ataki naglego stresu, nagly smutek, zle samopoczucie i do tego od kilku juz dni jakbym nie mial sily zyc i do tego jakby taka gula w gardle mi sie robi i mnie mdlosci biora odruchy wymiotne nawet :( i kiedys godzina 2-3 w nocy szedlem spac bo lubialem siedziec na komputerze a teraz 22 i spac mi sie strasznie chce i. wstaje nastepnego dniach godzinach 10 rano np. Czy moze to byc inna powazniejsza choroba a nie nerwica ? :(

Witam, warto porozmawiać ze swoim psychiatrą u którego się Pan leczy z powodu nerwicy, oraz udać się do psychologa i porozmawiać o swoim stanie i tym co się ostatnio z Panem dzieje. Być może przyczyna tego stanu, który Pan opisuje właśnie tutaj ma swoje podłoże.Pozdrawiam.