Atak nerwicy lękowej i stres a mdłości i osłabienie

Czy przy nerwicy lekowej i przy naglym ataku zlego samopoczucia oraz stresu mozliwe sa mdlosci i oslabienie ?

Witaj,
nerwica ma rózne fizyczne objawy i często są one symbolicznym wyrazem emocji,tak więc mdłości równiez mozna określić językiem tych emocji,jako "niedobrze mi się robi w sytuacji "X",lub "nie lubię X".Zachęcam do pogłębienia rozumienia swego ciała i poprzez takie inne nazwanie objawów,spróbować zmienić sytuację.
Pozdrawiam serdecznie.