Badania hormonalne a dawkowanie Letroxu

61 lat, kobieta -zanik tarczycy - horoba hashimoto - stwierdzona. Endokrynolog od 12 lat zmienia mi tylko dawkę letroxu a ja cały czas źle się czuję. Przyjmuję letrox 125. Wykonałam prywatnie badania - oto wyniki: TSH 1,12 norma 0,27 - 4,2 FT3-4,27norma 3,1-6,8 FT4-22,44 norma12,0-22,0 ATG 3258,0 norma<30 ATPO 5058 norma <60. Proszę o poradę gdzie mam udać się po pomoc. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie. sadze, ze konieczne jest wykonanie USG tarczycy.