Badania hormonalne przy odnowie torbieli jajników

Witam. Jestem miesiac po operacji wyluszczenia torbieli obustronnych jajnikow. Terbiele sie odnowily,wdrozono hormonoterapie. Chcialabym aby przebadal mnie endokrynolog,ale zeby isc do endokrynologa,musze miec badania hormonalne. Jak mam poprosic swoja Pania ginekolog zeby wyslala mnie na takie badania. ? Jak z nia porozmawiac o tym,ze chcialabym zostac zbadana wlasnie przez endokrynologa. ? Z gory badzo dziekuje. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę powiedzieć o swoich obawa chyba i poprosić o odpowiedni panel badań.