Badania krzywej cukrowej u 25-letniej osoby

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie moich wyników tzn. Krzywej cukrzycowej. Na czczo 95 Po wypiciu 75g glukozy i 1h 98 A po 2h 45 Czy ten wynik coś mówi???? U lekarza pare razy się pytali czy nie zwymiotowałem, ale nic takiego nie miało miejsca. Więc zapytałem czy to źle że mam taki wynik odpowiedzieli albo pomylili wyniki albo Pan dobrze spala glukoze. Często czuje się słaby jakbym góry przenosił. Proszę o opinie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny. Proszę koniecznie udać się do lekarza diabetologa.