Badania progesteronu w 20. dniu cyklu

Dzień dobry, jestem 4 dzień po transferze dwóch zarodków przez IVF. Obecnie jestem w 20 dniu cyklu i zrobiłam badanie progesteronu. Wynik to 68,42 (normy: faza folikularna 0,25-0,54; owulacja 0,25-6,22; faza lutealna 1,5-20,0; menopauza <0,41). Przyjmuję prolutex w zastrzykach 1x dziennie i luteinę dopochwowo 3x dziennie. Proszę o interpretację wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonac oznaczenie poziomu beta hcg i udanie się do lekarza ginekologa prowadzacego leczenie.