Badanie moczu przy zapaleniu jajników

Dzien dobry. Mam 18 lat i lekarz kazał mi zrobić badanie moczu wszystko jest w normie prócz Sładników mineralnych gdzie jest napisane : LICZNE BAKTERIE. Nie wiem co to oznacza. Czego mogę sie spodziewać. A lekarz dał mi to skierowanie z powodu zapalenia jajników.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może wspolistniec infekcja dróg moczowych. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.