Badanie na boreliozę u 3-letniej dziewczynki

Moja córka w sierpniu skończy 3 latka lekarz zlecił badanie na Boreliozę oto wynik proszę mi powiedzieć czy jest dodatni czy ujemny czy mam się martwić czy nie: Przeciwciała w kl. IgG wynik 5,00 Wynik ujemny <10 AU/ml Wynik wątpliwy 10-15 AU/ml Wynik dodatni >15 AU/ml Przeciwciała w kl.IgM wynik 2,00 Wynik ujemny < 18AU/ml Wynik wątpliwy 18-22 AU/ml Wynik dodatni >22 AU/ml Córka dzień wcześniej przyjęła pierwszy zastrzyk "Biofuroksym 750mg" w zaleceniu dawka 600mg Proszę o wyczerpującą odp.

Raczej to nie format na wyczerpująca odpowiedz. To badanie nie potwierdza boreliozy ale czulosc tego testu to tylko 50%. Ten antybiotyk nie wpłynął na poziom przeciwciał.