Badanie rezonansem w celu wykluczenia Encephalitis

Dzien dobry, jakis czas temu zrobilam prywatnie rezonans dane kliniczne to bol glowy i mroczki przed oczami, a nastepnie dostalam skierowanie na rezonans gdzie napisane bylo podejrzenie: Encephalitis, ktorego nie wykorzystalam. Czy rezonans poprzednio zrobiony a raczej jego opis, wystarczylby to wyelimonowania Ecephalitis? Dziekuje za odpwoiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarzaneurologa, po badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.