Senność, zawroty głowy, bóle piersi i podbrzusza

witam od dwoch miesiecy mam okres ktory trwa 2 dni kochalam sie z partnerem w dzien owulacji bylo to miedzy 28 a 30 czerwca tydzien po tym czasie sennosc zawroty glowy bol piersi podbrzusza 15 lipca dostalam lekkiego plamienia 15 lipca czulam tez jakby cos mi sie wzeralo w podbrzusze nastepne krwawienie dostalam 19 lipca ktore w tym samym dniu sie skonczylo czy to moze oznaczac ciaze ? od dwoch tygodni mam podwyzszona temperature ciala

Proszę zgłosić się do Ginekologa, zrobić test ciążowy i może dalsze zalecone badania!

Konieczne zabezpieczenie przed ciążą.
Życzę rozsądku , zdrowia i udanych spokojnych wakacji!