Bolesne miesiączkowanie po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

witam. kochalam sie z moim narzeczonym, podczas czego doszlo do pekniecia prezerwatywy i wytrysku w srodku. nastepnego dnia dostalam okres/krwawienie, ktory spoznil sie o tydzien. bol podczas krwawienia jest nie do opisania, dodatkowo podwyzszona temp ciala i omdlenia. czy jest prawdopodobienstwo iz zostaniemy za 9msc rodzicami ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest mała, jednak nie mogę jej wykluczyć. Warto wykonać test ciążowy.