Bezskuteczne starania o ciążę po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Mam 27 lat.przez5 lat z3 przerwami stosowałam plastry evra,od 1,5roku nie stosuję już antykonc, od pół roku staramy się z mężem o dziecko, ale bezskutecznie..ostatnia miesiączka 25.01.14, trwała 3 dni (zwykle 4-5) a ok.tygodnia po zakończeniu(04.02) wystąpiło plamienie najpierw delikatne brązowawe, potem bardziej obfite brązowe, 1dzień czerwone i znów brązowawe.trwało to około tygodnia. była u lekarza, zrobił USG i stwierdził, że podejrzewa PCOS. Wypisał mi receptę na clostilbegyt. Proszę o radę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli zastosowane leczenie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów to konieczna będzie wizyta kontrolna.