Czy plastry po ciąży mogły spowodować tak obfite i bolesne miesiączkowanie?

Jestem 4 miesiące po cc. Pierwsza miesiaczka zaczęła mi się 4 tygodnie temu. Trwała 3 tygodnie była bardzo obfita i bolesna. Po 3 dniach znów pojawił się ból i krwawienie. Ustąpiło po 2 dniach. Pozniej po 2 dniach znów pojawiło się krwawienie, trwa już 3 dni i znów jest bardzo obfite i bolesne. Bolą mnie jajniki przy każdej zmianie pozycji, przy naciśnięciu brzucha. Przed ciaza miesiaczki nie były bolesne i trwały 4 dni. Czy tak może być podczas pierwszej miesiaczki po ciąży? Polog trwał 2 miesiące. Po miesiącu od porodu trafilam na IP z bólami, okazało się że miałam jeszcze łożysko. Zaczęłam stosowanie plastrów antykoncepcyjnych. Czy one mogły spowodować tak obfite i bolesne miesiaczkowanie?

Szanowna Pani, nie łączyłbym objawów ze stosowanymi plastrami, najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa