Biała wydzielina na ściance macicy

Witam, mam takie pytanie, byłam wczoraj u mojego lekarza ginekologa po wyniki cytologii, ponieważ mam nadżerkę. Wynik mam grupę pierwszą, ale przy badaniu doktor zauważył na ściance macicy białą wydzielinę i powiedział mi, że ja jestem za młoda (25 lat) na takie coś. Chciałabym się dowiedzieć, czy to coś poważnego? Czy jak zrobię przepalankę, to mi to zginie? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!
Niestety nie jestem w stanie udzielić Pani odpowiedzi na pytanie, czym jest zaobserwowana przez lekarza wydzielina. Biała ciągliwa wydzielina może być wydzieliną fizjologiczną, jak i wydzieliną zapalną. Ze względu na prawidłowy wynik cytologii patologia w obrębie szyjki jest wyjątkowo mało prawdopodobna. W obecnej sytuacji wskazana jest wizyta u ginekologa przeprowadzającego badanie, podczas której przedłoży Pani wynik cytologii oraz będzie miała Pani możliwość zapytania o charakter wydzieliny.
Proszę pamiętać, że lekarz może ustalić rozpoznanie jedynie po osobistym zbadaniu pacjenta.
Pozdrawiam