Białe grudki w pochwie zamiast śluzu

Witam ! Moja dziewczyna miała w pochwie przez dosłownie pare chwil białe grudki zamiast śluzu w pochwie jest 10 dni po jej okresie co to oznacza? Poprawiłem swoje pytanie i proszę o jak najszybszą odpowiedź !

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji dróg rodnych. Pana partnerka powinna udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży właściwe leczenie.