Biały nalot na bieliźnie o nieprzyjemnym zapachu

Witam. Jakiś tydzień temu na majtkach zauważyłam biały nalot o niezbyt przyjemnym zapachu. Od razu stwierdziłam że to może być zapalnie pochwy, tym bardziej że brałam przez długi czas antybiotyki. Inych objawów nie miałam, typu bóle, pieczenie, świąd. Wczoraj biały nalot ustał i teraz nie wiem co to znaczy. Czy grzybica moze samoistnie się wyleczyć ? Czy ten biały nalot to mógł być poprostu zaschnięty śluz, tym bardziej że w tym czasie miałam okres płodny ?

Witam,
w razie nawrotu podobnych dolegliwości może Pani kupić w aptece globulki na infekcje mieszane lub można zastosować uzupełnienie flory bakteryjnej pochwy globulkami z kwasem melkowym
Nie wykluczam możliwości, iż śluz był fizjologiczny.