Biały śluz a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Ostatnie krwawienie miałam 31 stycznia. Każdy cykl odkąd biore tabletki anty (6 miesiecy) trwał 29 dni. A ostatni jednak 27 dni, sama nie wiem dlaczego. Kolejne krawienie powinno być 1 marca, jeśli cykl trwał by 29dni a nie znów 27 jak wcześniej. Jednak w tym miesiącu przez cały ten czas mam biały śluz, ciągle był na majtkach lub wkładkach, od czego on? Teraz zamienił się na taki wodnisty przezroczysty jednak już nie wypływa ze mnie. Skąd tez śluz, o czym to wszystko może świadczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa, być może konieczna jest modyfikacja antykoncepcji.