Biegunka od 2 dni i ból żołądka po posiłku

Witam, mam pytanie, od 2 dni mam biegunkę (bardzo rzadką ), czuję się dobrze ! ale jeżeli coś zjem to mnie już żołądek boli i czuje sie napchana. Podam przykład: Ostatnio zjadłam pół bulki, a czułam się jakbym zjadła z 2 . Moje pytane brzmi co to może być. Robiłam sobie test HCG bo myślałam że to może ciąża, ale nie . Grype żołądkową odrzucam bo nie wymiotuję i czuję się w porządku. Proszę o pomoc, co to może być. Dziekuje za odpowiedz

Może to zwykła niestrawność. Chyba nie ma powodu do niepokoju. Proszę starać się dużo pć, jeść z rozsądkiem i umiarkowanie, ewentualnie kupić sobie w aptece Enterol 250 mg w kaps i używać 3 x dz 1 caps. Powinno ustąpić w ciągu najbliższych trzech dni. Pozdrawiam.