Biegunka po piciu wody z sokiem z cytryny

Od 3 dni codziennie rano piłam na czczo wodę z wycysniętym sokiem z cytryny . Podobna cytryna odkwasza organizmy, więc chciałam spróbować, aż do wczoraj popołudnia . W 3 dniu dostałam biegunki , dziś jest 4 dzień wody z sokiem z cytryny już nie wypiłam ale nadal mam biegunkę.Może być to wywołane tą cytryną, czy po prostu może to jakiś wirus ??

Witam Panią,

Wod a zcytryną rzeczywiście oczyszcza organizm i przyspiesza metabolizm ale nie wydaje mi się aby spowodowała biegunkę. Może to po prostu zbieg okoliczności. Wyeliminuje Pani na jakiś czas picie wody z cytryną a jak biegunki nie ustąpią prosze udać się do lekarza. Za jakiś czas znów można spróbować wypić mieszankę cytryna-woda. Jeżeli dolegliwości się powtórzą znaczy że może ma Pani alergie na cytrusy, cytrynę.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk