Picie na czczo wody z cytryną przy kamieniach w woreczku

witam serdecznie chcialam sie dowiedziec jak prawidlowo rano nadczo pic wode z cytryna tz.jedna szkl,zimna ma byc czy ciepla ile tej cytryny wcisnac i czy moge to co dnia bez ustanku pic itp..dodam ze jestem osoba zdrowa mam 40lat jedyny u mnie -to ze mam male kamienie w woreczku zolciowym a tak ok wszystko.Pozdrawiam Edyta

Witam serdecznie,

Szklanka wody z sokiem z cytryny działa oczyszczająco na organizm, usuwa toksyny oraz przyspiesza przemianę materii. Najlepiej wypijać dany roztwór około 20-30min przed śniadaniem. Zalecam pic wodę zimną, chłodną wtedy organizm wytworzy więcej energii aby wodę ogrzać. Cytryny wciśnie Pani tyle aby poczuć dość kwaśny smak wody np połowę owocu lub 1/3 wszystko oczywiście zależy od rozmiarów cytryny. Jeżeli nie ma Pani żadnych indywidualnych przeciwwskazań np choroby wrzodowe itp wodę z cytryną można pić codziennie. Kamienie w woreczku nie stanowią przeciwwskazań.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk