Biegunka po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a skuteczna ochrona

Wzięłam ostatnią tabletke anty z bistra a godz. później dostałam biegunki . a Dzień przed koło 22 kochałam się z chłopakiem. Teraz mam 4 dniową przerwę w braniu tabletek bo czekam na okres . Czy coś to zmienia że wydaliłam tą ostatnią tabletkę prawdopodobnie a dzień wcześniej kochałam się z chłopakiem ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biegunka mogła zaburzyć działanie tabletki. Proponuję skrócić przerwę o jeden dzień. Po tym normalnie można zacząć kolejne opakowanie.