Biegunka podczas miesiączki a odpowiednie działania

Mniej więcej w co drugi okres towarzyszy mi rozwolnienie. Okres jest wtedy niesamowicie bolesny. Do tego trwa to wszystko 5 dni. Okropnie to uciążliwe szczególnie że nie mogę wtedy iść na uczelnie bo nie daje rady. Czy można sobie jakoś z tym poradzić? Drugie pytanie to czy da się jakoś skrócić okres? Przezylabym te 5 dni ale z takimi bólami i rozwolnieniem jest bardzo ciężko :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.