Blokowanie stawu łokciowego po wypadku

Jestem po wypadku z dnia29.06.2013 po około 1 tygodnia zaczął mi się blokować staw łokciowy oraz zauwarzyłem przykurcz około 30 stopni.do tego silne stałe bóle.przed wypadkiem nie miałem żadnych dolegliwości z tym stawem a w rtg wyszłoZWAPNIENIE W PRZYCZEPIE ŚCIĘGNA MIĘŚNIA TRÓJGŁOWEGO RAMIENIA DO WYROSTKA ŁOKCIOWEGO.miałem rehabilitacje jak laser pole magnetyczne wirówka i czynne ćwiczenia .bez poprawy.Po 10 minutach prostowania mdleje mi ręka .CZY TEN WYPADEK MIAŁ WPŁYW NA TO CO TERAZ MAM?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej zaburzenia w obrębie stawu łokciowego są spowodowane przebytym urazem. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki. Być może konieczny będzie zabieg. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.