Ból brzucha a antykoncepcja awaryjna

Witam . Odkryłam ze jestem w ciąży do tego nie planowanej przyjaciółka dała mi tabletki wczesno poronne chciałabym wiedzieć czego mam sie po nich spodziewać ? Po za bulami brzucha nie mam innych obiadów ?

Witam. Stosowanie tabletek poronnych jest w Polsce zabronione, skutki ich działań niepożądanych mogą być groźne zarówno dla Pani jak i dla dziecka, nie w każdym przypadku doprowadzają one bowiem do śmierci zarodka. Mogą natomiast przyczynić się do powstania u niego poważnych wad wrodzonych.