Ból brzucha w miejscu pępka

witam. od jakiegos czasu czuje ze moj brzuch jest nabity w okolicach pepka, boli mnie własnie w tym miejscu, tak jak by zoładek trawił ale wszystko zostaje w jelitach . miałem podobne objawy przeszło mi na tydzien ale wrociło od nowa od dawna przy załatwianiu potrzeby widuje krew na papierze toaletowym ok 2 lata, dodam ze cwicze kulturystyke moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok 3500 kcal teraz to niemozliwe, stosuje duzo suplemetow przy dość dopietej diecie

Witam! Krew widoczna przy podcieraniu się może być objawem bardzo groźnych chorób przewodu pokarmowego - przede wszystkim chorób zapalnych i nowotworowych. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.