Ból głowy i nosa a stan zapalny zatok

Po badaniu USG zatok otrzymałam wynik :zatoka szczękowa z wydzieliną , zmiany w śluzówce. Boli mnie prawa część nosa w pobliżu oczodołu , Boli mnie głowa. Spanie na lewym boku zmniejsza dolegliwości. Środki przeciwbólowe nie przynoszą ulgi. Czy może o być stan zapalny? Wcześniej odczuwałam ból prawej części nosa . Pogorszenie stanu zdrowia wystąpiło po jeżdzie w samochodzie z włączona klimatyzacją.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Zarówno objawy kliniczne jak i radiologiczne jednoznacznie wskazują na zapalenia zatok. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia.