Ból głowy w okolicy skroni i czoła u 23-latki

Witam! Mój problem polega na tym iz od 3dni boli mnie glowa w okolicach skroni i czola. Bol jest bardzo intensywny. SR TEMP 37.3 Nie zmienia sie. Nic oprocz glowy nie boli, dodatkowow odczuwam ogromne zmeczenie

Mikołaj Cyganok

Witam! Wymieniony ból głowy może być związany z wieloma stanami chorobowymi, m.in. z zapaleniem zatok przynosowych. Niezależnie od domniemanych przyczyn wspomnianych objawów, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzonym badaniu fizykalnym, odpowiednio pokieruje dalszym procesem leczniczym.