Ból guzka na łopatce po przeszczepie wątroby

Od tygodnia piecze i swedzi mnie punkt na lopatce a przy ucisku boli ,miejsce to nie jest ani zaczerwienione ,ani nie ma zadnych wypryskow ,jest to punkt taki na 5 cm. ,ale ciagle czuje ze piecze jakbym sie oparzyla i swedzi.Jestem na immunosupresji,po przeszczepie watroby

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem chorób skóry, stosowanych leków i wielu innych nieprawidłowości. Skórę powinien ocenić lekarz POZ oraz ew. lekarz prowadzący transplantolog.