Ból i powiększenie jajnika
Witam. Mam 18 lat. Ostatnio miałam silny ból prawego jajnika a w USG wyszło że jest on powiększony. Przez to leżałam w szpitalu pod kroplówkami ale po wyjściu nic się nie polepszyło. Byłam również u ginekologa ale nie mógł mnie dokładnie zbadać gdyż jeszcze nie współżyłam. Czy można jakoś to wyleczyć ? Na przykład jakimiś tabletkami ? Proszę o pomoc, z góry dziękuję

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Ból może być spowodowany zapaleniem przydatków bądź obecnością torbieli. Czy ma on związek z fazami cyklu? Proszę udać się do ginekologa a w przypadku nasilenia dolegliwości na SOR>
Pozdrawiam