Ból jajnika po pettingu - czy mogę być w ciąży?

Witam. Zaraz po pettingu (jednak do wytrysku w ogóle nie doszło) z chłopakiem cały tydzień miałam silny ból jajnika, a teraz ból ustał, jakby nigdy nic. Czy może być to oznaką zagnieżdżenia zarodka? Dodam, że okres spóźnia mi się 3 dzień.  Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Ból jajnika i spóźniająca się miesiączka nie są tylko objawami ciąży. Proponuję skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który po zbadaniu rozwieje wszelkie wątpliwości.

Warto byś wiedziała, że podczas stosunku przerywanego także może dojść do zapłodnienia, gdyż w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, których żywotność jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują - od temperatury i pH.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl