Ból kolan u 14-latki trenującej skok o tyczce

Witam. Jestem mamą 14 latki która trenuje skok o tyczce Od połowy sierpnia skarży się na ból kolan.Odwiedziłyśmy dwóch lekarzy ortopedów .Chodzi na rehabilitację ,miała wykonywany masaż krzyżowy rozciąganie wirówkę.Niestety ból wciąż się utrzymuje .Co może być przyczyną?Do tej pory lekarze twierdzili e to przeciążenie ,ale po 2 miesiącach terapii i bez treningu ból wciąż jest.Jakie badania należałoby wykonać, co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać badania obrazowe (MR). Na podstawie badania klinicznego oraz wyników badań dodatkowych ortopeda zadecyduje o konieczności operacji.