Ból kolana po operacjach i opis RTG stawu kolanowego

Witam jestem po 7 operacji kolana ostania w sierpniu rekonstrukcja ACL kolana. Boli mnie kolano piszczel, stopa i dretwieje duzy palec. zrobiłam usg o to opis. Chrząstka szklista w widocznym zakresie o nierównych zarysachi podwyzszonej echogenicznosci grubość 1,3mm. Ścięgna gęsiej stopki o obniżonej echogenicznośi, ich pochewka pogrubiała tuz powyzej ogisko destrukcji kostnej średnicy do 1cm. Łąkotki bez uszkodzenia, w ich okolicy sa widoczne drobne hiperechogeniczne ciąła wolne. prosze o po

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na Pani objawy oraz nieprawidłowości w wyniku USG powinna skonsultować się Pani ze specjalistą ortopedą. Najlepiej takim, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń stawu kolanowego.