Ból kręgosłupa i mdłości

Dzien dobry, Od dluzszego czasu mam mdlosci. Nic mnie nie boli oprocz kregoslupa- ledzwia i odcinek szyjny. Bardziej mecza mnie wlasnie te mdlosci. Badanie obrazowe j.brzusznej mialam rok temu - wszystko ok oprocz duzej ilosci gazow. Nie mam biegunek, nie mam zaparc, brak zgagi. Nudnosci nie sa powiazane z dieta ani z miesiaczkowaniem. Jak sie juz zdaza, to sie utrzymuja okolo tygodnia, bez wymiotow. Morfologia robiona w maju 2013 -ok. Co na to poradzic? Od roku trwaja co 1,5 -2 miesiace.

Jeśli wykluczono inne przyczyny, to pani problem może wynikać z zaburzeń o charakterze migrenowym. Proponuje udać się na konsultacji u neurologa.