Ból kręgosłupa i uczucie mrowienia

Witam.Od około 2 miesiecy boli mnie kręgosłup,ból nasila się w nocy jak się np.przekrecam na drugi bok,do tego mrowienie w rękach a od wczoraj takie pięcio minutowe mrowienie w kręgosłupie co jakiś czas.Czy mogę się dowiedziec co to może byc i czy muszę udac się do lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza oraz wykonanie badań obrazowych.