Ból kręgosłupa i zwyrodnienia

Witam mam problem rok temu zaczoł mnie boleć dolny odcinek kręgosłupa miałam rezonans wyszło zwyrodnienie, torbiele tarlova i nic pozatym po kilku tygodniach zaczęła mnie boleć noga piszczel, biodro miałam rtg biodra z którego też nic nie wynika . po następnych kilku tygodniach doszedł ból barku i znów rtg kręgosłupa szyjnego wykazało zwyrdnienie) obecnie bolą mnie nogi piszczele ręka na której nie mogę się oprzeć ogólnie cała lewa strona i co chwila punktowe bóle w innych miejscach Pozdraw

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie,
Proponuję udanie się do lekarza neurologa celem przeprowadzenia badania lekarskie, które może uwidocznić przyczynę. Prawdopodobnie potrzebuje Pani rehabilitacji medycznej, która powinien dobrać lekarz rehabilitacji medycznej, po diagnozie ustalonej przez lekarza neurologii lub ortopedii.