Ból kręgosłupa szyjnego, drętwienie kciuka i ból ramienia

witam,mam na imie Piotr, 39 lat,mam problemy z kregoslupem ledziwiowym ale teraz mi nie dokucza , teraz zaczal sie bol szyjnego zdretwialy kciuk i bol w naramieniu , opis bad.odprostowanie lordozy szyjnej z patologiczna kifoza,zmiany zwyrodnieniowe w stawach szyjnych,osteozofity przednich i tylnych krewedzi trzonow na poziomie c5\c6,zwezenie przestrzeni miedzykregowejC5\c6-dyskopatia,zmianyzwyrodnieniowe w stawach unko-wertrbralnych na poziomieC5\c6,wspomne ze enteozofity mam w kolanachKilkanasc

Magdalena StusiĹska

Witaj,
niestety Twoje pytanie jest niedokończone. Natomiast ból który opisujesz i wyniki badania wymagają konsultacji z lekarzem i rozpoczęcia rehabilitacji a być może nawet interwencji chirurgicznej.