Ból nogi i opuchlizna kostki a wysoki poziom płytek

Witam bylam u lekarza z bólem nogi spuchnieta kostka podejrzenie zakrzepivy w 21 tyg ciąży po usg nic nie wyszło. Lekarz zrobil morfologia wsxustkie wyniki ok tylko crp troche za wysokie i według miego płytki krwi 400 pierwsze badanie, drugie 414. .od roku lecze hasi i niedoczynność. Czy te wysokie plytki to coś groźnego? Opuchnieta noga to po dawnym urazie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja. Proponuje powtórzyc badanie morfologii i koniecznie udac się do swojego lekarza.