Ból, opuchlizna i żółty śluz z pochwy po dużej ilości seksu

witam, w ostatnim tygodniu uprawiałam bardzo dużo seksu z moim chłopakiem, pod koniec tygodnia moja pochwa była już obolała i opuchnięta. dziwnie piekła. teraz opuchlizna zeszła ale wydzielam bardzo dużo lekko żółtawego śluzu. dodam ze jestem tydzien po miesiączce. czy to coś groźnego?

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć bez badania. Raczej wydaje się, że to wynik opuchlizny, ale gdyby objawy się utrzymywały proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam