Pieczenie w obrębie pochwy a możliwe dolegliwości

Potrzebuje jak najszybciej pomocy . Od wczoraj jakoś dziwnie mnie piekla pochwa, ale doszło do stosunku z chłopakiem ale już odczuwalam bol i troche pieczenia zwłaszcza po zbliżeniu . Dzis juz pieczenie jest nie do sniesienia mam widoczne zaczerwienienie i czuje jakbym miała jakieś poprzecinane ranki. Dzis juz nie jestem w stanie uprawiać seksu i nasila się głównie pieczenie po wysikaniu się i nawet utrudnia mi chodzenie bo tak piecze :( najgorsze jest to , że chłopak na to samo narzeka !

Proszę niezwłocznie udać się do ginekologa, gdyż opisywane przez Panią objawy świadczą o możliwej infekcji. Lekarz po zebraniu wywiadu oraz dokładnym badaniu będzie mógł określić dalsze postępowanie oraz leczenie dla Pani i partnera.