Ból piersi i sutków podczas starań o dziecko

Moja ostatnia miesiaczka trwala 2 dni potem przez 2 dni mialam plamienie. Gdy skonczylo sie plamienie Zauwazylam ze moje piersi Zrobily sie trwade. Dzis mam 16 dzien cyklu i odczuwam bol piersi oraz sutki bola gdy je dotykam. Dodam ze staramy sie o dzidziusia.. czyżby to juz czas aby test ciążowy dal prawidlowy wynik ??

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne lub właśnie ciąża.