Ból piersi i węzłów chłonnych przed miesiączką

Mam pytanie strasznie boli mnie z lewej strony piers i z prawej trochę mniej boli tak od pachy do całej piersi boli kluje czy to coś z sercem? Czy dla tego że za dwa dni spodziewam się okresu? Czy na okres mogą boleć węzły chłonne ? Albo to może jakiś gruczoł nie wiem pamiętam ze w tamtym miesiącu tez miałam klucie tej samej piersi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tkliwośc piersi może byc związana z miesiączka. Jeśli dolegliwości bedą sie utrzymywały prosze udać sie do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.