Ból pleców i podbrzusza w 9 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 9 tc ciazy od paru dni bola mnie plecy I podbrzusze prosze o pomoc dwa razy juz poronilam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w ciąży często występują takie objawy. W czasie ciąży zachodzi wiele zmian w organizmie kobiety, które mogą wywoływać ból. Proszę powiedzieć o tych objawach swojemu ginekologowi przy kolejnej wizycie.

Pozdrawiam.