Ból pochwy a jazda na rowerze i stosowanie antybiotyku

Do specjalisty ginekologa. Problem polega na tym iż od dwóch dni bardzo boli mnie pochwa, przy mocniejszym dotyku tuż przy wejściu do pochwy, jest to ból jakby od uderzenia. Boli przy poruszaniu się. Trochę jeżdżę na rowerze ale nie wydaje mi się by to był problem. Jakiś tydzień wcześniej leczylam się antybiotykiem który brałam już wcześniej i nie było problemu. Dodam że mam wrażenie iż w miejscu bólu wyczuwam jakby twarde miejcse, nie ma żadnych zgrubien.oplawy są w normie. Proszę o pomoc. Po

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże infekcyjne. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.