Ból pod lewym żebrem, w piersi i w obojczyku

Witam, Od jakiegos czasu mam pewnien problem. Od ponad roku boli mnie pod lewym zebrem , jakby zoladek czy trzustka. Bylam nawet w szpitalu, mialam robione rentgen, echo serca, EKG, USG, Gaskostropie. Ostatnio nawet zrobilam dodatkowe badanie na enzymy trzustkowe i wszystko w porzadku. Bol staje sie nieznosny. Dodatkowo zaczelo mnie bolec w okolicy obojczyka i piersi rowniez z lewej strony. Dodam ze mam 22 lata i juz nie wiem gdzie mam szukac pomocy.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
w związku z prawidłowymi wynikami badań sugerowałbym kontakt z neurologiem i wykluczenie neurologicznego podłoża bólu.