Ból pod łopatką w trakcie oddychania

mam bul w momecie kiedy oddycham czuje bul pod prawa lopata taki ujacy z e az niemoge wziasc oddechu.czy to cos powaznego

Witam! Niestety pełna odpowiedź na to pytanie nie jest możliwa bez przeprowadzenia pełnego badania klinicznego. Jeśli dolegliwości nie ustąpią proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym.