Przeskakiwanie w brzuchu

Witam,czasem od kilku dni czuje jak mi cos przeskakuje po lewej stronie brzucha,jest to takie uczucie jak by skakala mi powieka,co to moze byc ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opis nie wskazuje jednoznacznie na przyczynę. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Po przeprowadzeniu badania klinicznego będzie on miał możliwość wypowiedzenia się na temat potencjalnej przyczyny dolegliwości.