Ból podbrzusza i spóźnienie miesiączki - co to może oznaczać?

Witam. Miesiaczka spóźnia mi się już 10 dni, testy ciążowe wychodzą negatywnie A badanie bhcg wyniki 1,20. Boli mnie również podbrzusze i w dolnej części pleców. Mam również bóle głowy i częściej chodzę do toalety, co to może oznaczać??

Przyczyny opóźnienia krwawienia i bólu podbrzusza są różne, nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez dokładnego wywiadu i badania. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.